Kontakt

Maria Kjellsdotter Rydinger

Präst och Projektledare

+46 73-950 24 60
Maria.k.Rydinger@fryshuset.se

920161225_175622

 

Jonna Wolff

                                                                                   Sudhagar Raghupaty

Judisk ungdomskoordinator                                    Huvudkoordinator och Dharmisk samordnare                                                                  (Huvudansvarig för skolprojektet)

+46 (0)706 – 83 77 55                                             +46 (0)739 – 50 24 39
Jonna.Wolff@fryshuset.se                                       Sudhagar.Raghupathy@fryshuset.se

 

tania                            11911827_10155922997750104_1559720815_n

Tania Neuman                                                         Sarah Beg

Verksamhetsutvecklare                                            Informatör och utbildare

tanianeuman@hotmail.com                                     sarah.beg@hotmail.com

 

  11863348_957335271015341_5607715480419134468_n                                                

Rohid Nematullah                                                   Börje Abdul Hadi Bergfeldt

Projektmedarbetare                                                  Metodutvecklare

rohid.nematullah@fryshuset.se                                 borje.bergfeldt@fryshuset.se

 

               

 

präst

Ida Wreland                              

Präst                          

+46 (0)768-91 69 46

ida.wreland@fryshuset.se          

 

..                                                       bild

Fartun Andersson                           Jerk Elmén
Koordinator för Face to Face            Verksamhetsansvarig

——————————————       +46 (0)736 – 15 47 24
…                                                      Jerk.elmen@fryshuset.se

 

 

 

Noomi Gustafsson
Ungdomskoordinator

noomi.gustafsson@fryshuset.se
+ 46 (0) 739 – 502 295